
1 / 5
BAISI 10A Hair Weave Brazilian Virgin Funmi Hair Egg Curl
| Hair Material | 100% Human Hair |
| Texture | Egg curl |
| Length | 10-20 inches |
| Weight | 100 g |
| Last For | Over 6 Months with Good Care |
| Hair Color | Natural Color |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Can Be Dyed | Yes |
| Customized time | 3-5 working days, delivery time 2-4 working days |
| Hair Material | 100% Human Hair |
| Texture | Egg curl |
| Length | 10-20 inches |
| Weight | 100 g |
| Last For | Over 6 Months with Good Care |
| Hair Color | Natural Color |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Can Be Dyed | Yes |
| Customized time | 3-5 working days, delivery time 2-4 working days |
Select BUNDLES
Select LENGTH
From $35.66
Original: $118.86
-70%BAISI 10A Hair Weave Brazilian Virgin Funmi Hair Egg Curl—
$118.86
$35.66Description
| Hair Material | 100% Human Hair |
| Texture | Egg curl |
| Length | 10-20 inches |
| Weight | 100 g |
| Last For | Over 6 Months with Good Care |
| Hair Color | Natural Color |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Can Be Dyed | Yes |
| Customized time | 3-5 working days, delivery time 2-4 working days |






















