
1 / 6
+1
BAISI 10A Hair Weave Brazilian Virgin Hair Deep Wave
| Hair Material | 100% Human Hair |
| Texture | Deep wave |
| Length | 10-28 inches |
| Weight | 100 g |
| Last For | Over 6 Months with Good Care |
| Hair Color | Natural Color |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Can Be Dyed | Yes |
| Can Be Styled | Yes |
| Hair Material | 100% Human Hair |
| Texture | Deep wave |
| Length | 10-28 inches |
| Weight | 100 g |
| Last For | Over 6 Months with Good Care |
| Hair Color | Natural Color |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Can Be Dyed | Yes |
| Can Be Styled | Yes |
Select BUNDLE
Select LENGTH
From $18.14
Original: $60.45
-70%BAISI 10A Hair Weave Brazilian Virgin Hair Deep Wave—
$60.45
$18.14Description
| Hair Material | 100% Human Hair |
| Texture | Deep wave |
| Length | 10-28 inches |
| Weight | 100 g |
| Last For | Over 6 Months with Good Care |
| Hair Color | Natural Color |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Can Be Dyed | Yes |
| Can Be Styled | Yes |






















