
1 / 5
BAISI 10A Hair Weave Brazilian Virgin Hair Yaki Kinky Straight
| Hair Material | 100% Human Hair |
| Texture | Yaki Kinky straight |
| Length | 10-28 inches |
| Weight | 100 g |
| Last For | Over 6 Months with Good Care |
| Hair Color | Natural Color |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Can Be Dyed | Yes |
| Can Be Styled | Yes |
| Hair Material | 100% Human Hair |
| Texture | Yaki Kinky straight |
| Length | 10-28 inches |
| Weight | 100 g |
| Last For | Over 6 Months with Good Care |
| Hair Color | Natural Color |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Can Be Dyed | Yes |
| Can Be Styled | Yes |
Select BUNDLE
Select LENGTH
From $18.72
Original: $62.40
-70%BAISI 10A Hair Weave Brazilian Virgin Hair Yaki Kinky Straight—
$62.40
$18.72Description
| Hair Material | 100% Human Hair |
| Texture | Yaki Kinky straight |
| Length | 10-28 inches |
| Weight | 100 g |
| Last For | Over 6 Months with Good Care |
| Hair Color | Natural Color |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Can Be Dyed | Yes |
| Can Be Styled | Yes |






















