
1 / 7
+2
BAISI 10A Peruvian Virgin Hair Body Wave Bundle
| Hair Material | 100% Human Hair |
| Texture | Body wave |
| Length | 10-28 inches |
| Weight | 100 g |
| Last For | Over 6 Months with Good Care |
| Hair Color | Natural Color |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Ship From | Unite States |
| Can Be Styled | Yes |
| Hair Material | 100% Human Hair |
| Texture | Body wave |
| Length | 10-28 inches |
| Weight | 100 g |
| Last For | Over 6 Months with Good Care |
| Hair Color | Natural Color |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Ship From | Unite States |
| Can Be Styled | Yes |
Select BUNDLE
Select LENGTH
From $20.09
Original: $66.95
-70%BAISI 10A Peruvian Virgin Hair Body Wave Bundle—
$66.95
$20.09Description
| Hair Material | 100% Human Hair |
| Texture | Body wave |
| Length | 10-28 inches |
| Weight | 100 g |
| Last For | Over 6 Months with Good Care |
| Hair Color | Natural Color |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Ship From | Unite States |
| Can Be Styled | Yes |






















