
BAISI 10A Silk Virgin Hair Extensions No Weft
| Hair Material | 100% Human Hair |
| Texture | Straight |
| Length | 8-30 inches |
| Weight | 100 g |
| Last For | Over 6 Months with Good Care |
| Hair Color | Natural Color |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Can Be Dyed | Yes |
| Can Be Styled | Yes |
| Hair Material | 100% Human Hair |
| Texture | Straight |
| Length | 8-30 inches |
| Weight | 100 g |
| Last For | Over 6 Months with Good Care |
| Hair Color | Natural Color |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Can Be Dyed | Yes |
| Can Be Styled | Yes |
Original: $62.40
-70%$62.40
$18.72Description
| Hair Material | 100% Human Hair |
| Texture | Straight |
| Length | 8-30 inches |
| Weight | 100 g |
| Last For | Over 6 Months with Good Care |
| Hair Color | Natural Color |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Can Be Dyed | Yes |
| Can Be Styled | Yes |






















