
1 / 5
BAISI 10A Hair Weave Brazilian Virgin Hair Curly
| Hair Material | 100% Human Hair |
| Texture | Curly |
| Length | 10-28 inches |
| Weight | 100 g |
| Last For | Over 6 Months with Good Care |
| Hair Color | Natural Color |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Can Be Dyed | Yes |
| Can Be Styled | Yes |
| Hair Material | 100% Human Hair |
| Texture | Curly |
| Length | 10-28 inches |
| Weight | 100 g |
| Last For | Over 6 Months with Good Care |
| Hair Color | Natural Color |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Can Be Dyed | Yes |
| Can Be Styled | Yes |
Select BUNDLE
Select LENGTH
From $14.82
Original: $49.40
-70%BAISI 10A Hair Weave Brazilian Virgin Hair Curly—
$49.40
$14.82Description
| Hair Material | 100% Human Hair |
| Texture | Curly |
| Length | 10-28 inches |
| Weight | 100 g |
| Last For | Over 6 Months with Good Care |
| Hair Color | Natural Color |
| Hair Weft | Machine Double Weft |
| Can Be Dyed | Yes |
| Can Be Styled | Yes |






















